Громадське обговорення!

Будівництво дошкільного навчального закладу у 8-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (поруч з будинками на просп. Григоренка 26А, 28 та 28А)

Шановні Дарничани!

Завдяки Вашій активній громадській позиції, Вашим багаточисельним зверненням щодо недостатності дитячих садочків у Дарницькому районі, мені вдалося забезпечити розгляд питання щодо будівництва дошкільного навчального закладу на Позняках на засіданні Постійно діючої інвестиційної комісії КМДА.

23 грудня 2014 року рішенням Інвестиційної комісії об’єкт «Будівництво дошкільного навчального закладу на земельній ділянці 38 мікрорайону 8 житлового масиву Позняки у Дарницькому районі міста Києва» включено до Переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій. Згідно із запропонованою концепцією передбачається будівництво трьохповерхового навчального закладу потужністю 270 місць (18 груп).

Це наша з вами спільна перемога!

Але до реалізації проекту ще надзвичайно далеко.

Сьогодні ми повинні забезпечити максимальне врахування інтересів дарничан в умовах інвестиційного конкурсу, які розробляються Департаментом економіки та інвестицій КМДА та Комунальним підприємством «Київське інвестиційне агентство».

Тому, прошу Вас, мешканців сусідніх житлових будинків, взяти активну участь в розробці  та обговоренні даного будівництва.

Будівництво дошкільного навчального закладу на земельній ділянці 38 мікрорайону 8 житлового масиву Позняки у Дарницькому районі міста Києва

 

Ознайомитися з концепцією будівництва та  прийняти участь в обговоренні, залишивши свій коментар, Ви можете в розділі "Будуємо Київ разом".

Ваші зауваження та пропозиції ви також можете надсилати на нашу електронну адресу support@pznk.kiev.ua , розміщувати на сторінці в мережі Facebook або подавати до громадської приймальні за адресою: вул. Драгоманова, 31-б.

 

Зробимо разом наше місто кращим!

Щиро Ваш,
Сергій Кримчак

Опитування

Яку форму власності дошкільного дитячого закладу, у разі його будівництва, ви обираєте:


Відповісти

Ваші пропозиції та запитання

Надіслати