Я, Кримчак Сергій Олександрович, народився 31 серпня 1987 року в м. Прага, Чехія, в родині військового музиканта. А в 1992 році став вашим сусідом, адже разом з родиною переїхав до міста Києва, де оселився на вул. Ревуцького в Дарницькому районі.

 

Навчався в нашій дарницькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземних мов.

2004-2010 рр. навчався в Національному університеті імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті та одержав диплом магістра права з відзнакою. Моїм ідейним натхненником в виборі професії стала моя матір, яка зуміла розгледіти в мені те, чого ще навіть не бачив я сам – моє покликання.

Ще будучи студентом юридичного факультету я намагався в міру своїх сил надавати юридичну допомогу друзям, знайомим, сусідам, займався вирішенням проблем нашого житлового будинку.

Саме тому в 2006 році я став депутатом Дарницької районної ради м. Києва, оскільки це давало можливість ефективніше захищати права та інтереси людей, що мене оточували.

В 2007 році я очолив Громадську організацію «Київський міський центр «Правозахисник», де разом з командою однодумців мені вдалося організувати надання кваліфікованої юридичної допомоги найменш соціально захищеним верствам населення.

2008 року мене було обрано депутатом Київської міської ради. З того часу активно займаюсь розглядом звернень киян та вирішенням тих багатьох нагальних проблем, питань, з якими вони приходять до моєї приймальні. Неодноразово переобирався до Київської міської ради як кандидат-мажоритарник по виборчому округу в Дарницькому районі і на сьогодні також є депутатом Київської міської ради.

З 2012 року, на вул. Драгоманова 31Б безперервно функціонує моя депутатська приймальня, де кожен дарничанин, киянин може одержати безоплатну юридичну допомогу.

2014 року закінчив Академію Державного управління при Президентові України і здобув кваліфікацію магістра державного управління.

В лютому 2014 року отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук.

В 2012 році я створив першу власну справу – ТОВ «Юридичний центр «ПРАВОЗАХИСНИК», де став керівником.

Одружений, виховую трьох доньок – Марію, Єлизавету та Анастасію. Саме вони, усі мої дівчата, є стимулом і рушійною силою моїх починань. Саме для них і заради них я щоранку намагаюся зробити більше, ніж учора.

Я з самого дитинства знаю кожен закуток нашого Дарницького району. Тут я знайшов справжніх друзів і з ним пов’язані найтепліші спогади. Тому велика радість –  спостерігати як він змінюється на краще і бути причетним до позитивних змін. Дуже хочу, аби усі дарничани жили у комфортних теплих будинках, щоб була достатня кількість якісних освітніх закладів, сучасних дитячих і спортивних майданчиків, парків і скверів. Усі свої сили я направляю на те, щоб наш район був найкращим.

 

Моя життєва позиція: «Тільки вперед! Можливо все. Головне – бажання». Мене мотивує діяти та досягати – вдячність людей. Їхні теплі обійми і слова. Джерелом моєї енергії є моя велика дружня родина і моя сильна команда!

 

Чому я балотуюся до Київської міської ради?

Моє рішення балотуватися до Київської міської ради продиктоване тією кількістю завдань і викликів, що стоять переді мною як депутатом Київської міської ради. Я намагаюся завжди діяти максимально ефективно і вирішувати проблеми, з якими до мене звертаються мешканці, починаючи від надання юридичних консультацій чи індивідуальної матеріальної допомоги і закінчуючи проблемами цілого житлового будинку, вулиці, кварталу…

Однак, парадокс в тому, що чим більше проблем вдається розв’язати, тим більше з’являється нових. Саме тому, щоб мати можливість і надалі займатися проблемами Києва, я знову йду на вибори.

Я концентрую свою увагу насамперед на Дарницькому районі, оскільки він мені рідний – я тут виріс, тут живуть мої батьки. Багато років я спілкуюся з Дарничанами і  точно знаю, як можна покращити їх щоденне життя.

 

На сьогодні мої основні завдання:

  • Будівництво нового дитячого садочка в Дарницькому районі, який потерпає від дефіциту місць в садочках для юних киян.

  • Вирішення питань з освітленням парку Позняки – мені вдалося домогтися виділення коштів на проєктні роботи з освітлення парку, на черзі – реалізація проєкту.

  • Проведення капітальних ремонтів в житловому фонді Дарницького району, адже це є щоденний комфорт мешканців, те, з чим вони стикаються щодня.