Біографія

Кримчак Сергій ОлександровичЯ, Кримчак Сергій Олександрович, народився 31 серпня 1987 року у м. Прага, Чеська Республіка, у сім’ї військовослужбовця та вчителя. З 1990 року постійно проживаю в Україні, у Харківському, а пізніше Дарницькому районі м. Києва за адресою: вул. Ревуцького, 24/4, кв. 116, - як і сім’ї багатьох інших військових, які присвятили своє життя службі у лавах Радянської армії. Є громадянином України.

Своє життя і роботу нерозривно пов’язую з Дарницьким районом, у якому я виріс і понині працюю. Тут я відвідував дитячий садок № 147 «Лісова казка», в якому музикальним керівником працює моя мати. До 2004 року навчався в загальноосвітній школі №296, що на вул. О. Кошиця, яку закінчив із золотою медаллю, що і допомогло мені відмінно скласти вступні іспити та вступити на юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, де і здобув вищу юридичну освіту та диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». У цьому році я отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук.  

Завдяки суворому вихованню моїх батьків я зрозумів, що кропітка щоденна праця та добросовісність — це шлях до успіху, тому в своєму житті я йшов вперед, лише важко працюючи. Так створив власну справу — ТОВ «Юридичний центр «Правозахисник», де і займаю тепер посаду генерального директора. Прагнучи постійного розвитку, зараз я працюю ще й над кандидатською дисертацією на тему: «Державні органи як суб’єкти трудового права».

Але найбільше я пишаюся своєю юридичною діяльністю. Моя активна правова робота почалась ще у студентські роки, коли я, як і більшість киян на той час, сподіваючись на докорінні зміни в країні, разом з колегами відстоював демократичні свободи на Майдані. У 2007 році, я створив і очолив Громадську організацію «Київський міський центр «Правозахисник», де разом із професійною та чесною командою однодумців зумів втілити свою мрію: організувати безкорисний захист звичайних людей — як малозабезпечених, так і тих, хто втратив останні надії на захист в українських судах або владних структурах. Ми змогли залучити благодійні фонди та інших меценатів до реальної індивідуальної допомоги киянам.

Завдяки активній діяльності у 2006 році дарничани обрали мене депутатом Дарницької районної ради в м. Києві, а у 2008 - довірили мені представляти їхні інтереси у Київській міській раді, і за цей час я довів, що є людиною слова, маю гідність та є незалежним. Будучи депутатом Київради, я боровся зі свавіллям органів прокуратури, правоохоронних органів, систематично звертався з депутатськими зверненнями у разі виявлення порушень та піднімав ці питання на сесіях Київради.

Усі мої починання підтримує та надихає моя любляча родина — дружина Дарія та донька Марія.

Знання, небайдужість та перевірені роками чесність і порядність команди моїх однодумців є тією рушійною силою, яка дозволяє мені сьогодні чітко стверджувати, що нашу країну можна змінити на краще за маленький проміжок часу. Для цього в нас є все, потрібна лише політична воля, і за це я буду боротися, бо не уявляю свого життя в іншому місті та іншій країні.Опитування

Яку форму власності дошкільного дитячого закладу, у разі його будівництва, ви обираєте:


Відповісти

Ваші пропозиції та запитання

Надіслати